Незважаючи на раптове повернення холодів до столиці, опалювальний сезон у житлових будинках Києва не буде відновлено. Однак опалення триватиме у дитячих садках, школах, лікарнях та інших соціальних установах для підтримки комфортних умов у приміщеннях для вразливих груп населення, таких як діти та пацієнти.
За даними Київської міської державної адміністрації, прогнози погоди передбачають ще кілька днів низьких температур. У зв'язку з цим влада прийняла рішення зберегти теплопостачання критично важливої інфраструктури.
Водночас повторне підключення опалення у житлових секторах було визнано недоцільним. Враховуючи технічні обмеження та короткостроковий характер похолодання, перезапуск усієї системи центрального опалення був би неефективним та недоцільним.
Тож жодних змін у поточному стані опалення домогосподарств не буде.
Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили
«Приводи» за проституцію і керування авто під наркотиками. ЗМІ розповіли історію Віолети Зайнуліної-Вайсман
"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою
"Дамська витівка": старовинний рецепт наливки з домашньої черешні
Раніше «hyser» повідомляв, гороскоп на тиждень 7-13 квітня: "Бісекстиль" ретроградної Венери та Меркурія змінить долі
Як повідомляв «hyser», відключення світла вже бачили, а води розпочнуться з квітня: газ теж можуть давати за графіками
